Goodin Goodin Suede sorte mokkasiner med en tyk sål

39,70

Suede sorte mokkasiner er elegant og behageligt damefodtøj, der vil fungere godt både til daglig og ved særlige lejligheder. Disse mokkasiner kommer fra KeeShoes-kollektionen og har producentens kode BM178211. De er lavet af 100% imiteret ruskind, hvilket gør dem sarte at røre ved og meget behagelige. En af de yderligere fordele ved disse mokkasiner er rhinstenene, der giver dem en unik karakter.

Disse mokkasiner har en tyk plastiksål, som er profileret og har slidbane for bedre greb. Hælhøjden er fra 0 til 3 cm, og selve platformen er 2 cm. Skoens tæer er runde og fyldige, og lukningen er en slip-on type, som sikrer hurtig og nem af- og påtagning af skoene.

Et interessant element i disse mokkasiner er indersålen, som er lavet af naturligt læder. Takket være dette er indersålen blød og behagelig, og samtidig slidstærk og slidstærk. Ydermaterialet er økologisk ruskind.

Fodtøjet leveres i producentens originale emballage - en æske, som er i perfekt stand. Den samlede vægt af produktet med emballage er 0,6 kg. Farven på skoene er klassisk sort, og det dominerende mønster er intet mønster.

Disse sko er perfekte til kvinder, der værdsætter universelle løsninger - de passer til både casual og klassisk stil. De er velegnede til forår, sommer og efterår. Alt dette gør de præsenterede mokkasiner til et væsentligt element i enhver kvindes garderobe.

  • Yderligere funktioner: lænke
  • Farve på sålen: sort
  • Spænde: ['glide på']
  • Type hæl: platform
  • Farve: sort
  • Eneste materiale: syntetisk
  • Indersålsmateriale: naturlæder
  • Ydre materiale: økologisk ruskindslæder
  • Næsen: rund
  • Hæl / platform højde: 3
  • Dominant mønster: uden mønster
  • Producent kode: GD-FL696C-B

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|