Vices

Vices 1247-5 Grå

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vices 1247-5 mokkasiner i grå er et fremragende valg for kvinder, der værdsætter elegance og komfort hver dag. Disse stilfulde sko er lavet af øko-læder og er ikke kun æstetiske, men også miljøvenlige. Deres 1,5 cm flade hæl gør dem perfekte til lange gåture og hverdagsture.

Mokasinernes indre er foret med naturligt læder, som sikrer komfort og fremragende åndbarhed. Den runde næse tilføjer charme til dem, og slip-on-designet gør dem nemme at tage på og af. Uden mønster og i dæmpet grå passer disse sko perfekt til en række forskellige stilarter - fra afslappet til elegant.

Vices 1247-5 mokkasiner er et perfekt valg til forår, sommer og efterår, og deres smalle bredde gør, at de passer perfekt til foden, hvilket sikrer komfort hele dagen lang. Producentens originale emballage gør dem til en god gaveide. Vælg Vices 1247-5 og nyd et moderigtigt look og en usvigelig komfort!

  • Hæl/platformshøjde: 1.5
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: grå
  • Sål materiale: syntetisk
  • Ydermateriale: øko læder
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Nosek: rund
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Hægte: andre , slip-on
  • Hæltype: Flad

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|