Vinceza

VINCEZA loafers med lav hæl sort

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Vi præsenterer Vinceza lavhælede mokkasiner i en elegant sort nuance. Disse lette og komfortable sko er det perfekte valg til forårs- og sommerdage, de er perfekte til både hverdagsstyling og særlige lejligheder. Takket være det økologiske ruskind af høj kvalitet ser skoene usædvanligt elegante ud, og den runde tå med en original dekoration tilføjer karakter til dem.

Vinceza mokkasiner har en indbygget, blød hæl, der sikrer komfort hele dagen lang. En flad 3 cm høj hæl giver dig mulighed for at bevæge dig frit, og den glatte plastiksål gør dem meget praktiske. Indvendigt i fodtøjet er der brugt en kombination af 50% naturlæder og imiteret læder, som garanterer komfort og god ventilation.

Leder du efter fodtøj, der vil understrege din afslappede eller elegante stil? Vinceza lavhælede mokkasiner vil være den perfekte tilføjelse til din garderobe. Disse moderigtige sko er forseglet i producentens originale æske og fås i G-bredde, hvilket giver ekstra komfort til din fod. Vælg disse unikke mokkasiner og nyd deres alsidighed og stil under alle omstændigheder!

  • Hæltype: flad
  • Samling: KeeShoes
  • Farve: sort
  • Sål farve: sort
  • Indersålsmateriale: naturligt læder
  • Ydermateriale: økologisk ruskindslæder
  • Nosek: rund
  • Korpulens: G
  • Hæl/platformshøjde: 3
  • Hægte: andre , slip-on
  • Yderligere funktioner: mangel
  • Dominerende mønster: intet mønster

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|