Riko 597 vinterstøvler sort
Produktet er ikke tilgængeligt ;(
- Pakken sendes indenfor 1-2 hverdage
- Tjek leveringstider til forskellige lande
- Penge tilbage garanti
Se også
Detaljer: Riko 597 vinterstøvler sort
**Riko 597 vinterstøvler - sorte**
Velkommen til en verden af komfort og stil med Riko vinterstøvler. 597 i elegant sort farve. Disse ankelstøvler til mænd, skabt af den polske producent Riko, er en perfekt kombination af moderne design og funktionalitet, der vil fungere godt under alle forhold.
Skoene er udelukkende lavet af naturlæder af højeste kvalitet, som sikrer enestående holdbarhed og fornøjelse at have på. Takket være brugen af isolering i form af skopels vil dine fødder være varme og behagelige selv på de koldeste dage.
Riko 597 støvler passer perfekt ind i kategorien trekking fodtøj, hvilket gør dem til et godt valg til både byvandringer og længere gåture langs skovstier. Den klassiske sorte farve får dem til at matche mange stilarter, og deres minimalistiske design uden klare mønstre vil understrege din individuelle stil.
Tøv ikke og vælg komfort og kvalitet med Riko 597 støvler Dette er en investering, der vil give dig en masse tilfredshed og glæde hele vinteren.
- Ydermateriale: Naturlæder
- Indersålsmateriale: andre
- Dominerende mønster: intet mønster
- Farve: sort
- Yderligere funktioner: mangel
Tak fordi du tilføjede din kommentar.