Badura

Sorte Støvler vinterstøvler Badura 5258 sort kobber

Produktet er ikke tilgængeligt ;(

Badura 5258 vinterankelstøvler i sort med kobberaccenter er et ideelt tilbud til mænd, der værdsætter både stil og komfort. Disse herrestøvler er lavet af højkvalitets fuldnarvet læder og kombinerer elegance med funktionalitet, hvilket gør dem perfekte til koldere dage.

Takket være fodtøjets fleece-isolering og indersålen giver støvlerne ekstra beskyttelse mod kulden, hvilket sikrer dine fødders komfort selv under de sværeste vejrforhold. Snørelukningen og sidelynlåsen gør det nemt at tage skoene på og tilpasse til din fod. Bredden G giver tilstrækkelig plads, hvilket betyder, at fodtøjet forbliver behageligt selv i lang tid.

5258-modellen udmærker sig ved et moderne, minimalistisk design, der passer perfekt til tidens trends. Korrekt udvalgt syntetisk sålmateriale sikrer fremragende greb og holdbarhed. Støvlerne fås i producentens originale emballage, hvilket gør dem til en god gaveide.

Ved at vælge Badura 5258 støvler investerer du i et stilfuldt og behageligt produkt, der helt sikkert vil blive et uundværligt element i din vintergarderobe.

  • Yderligere funktioner: åndbar
  • Ydermateriale: Naturlæder
  • Farve: sort , kobber
  • Indersålsmateriale: andre
  • Hægte: snøret , låse
  • Korpulens: G
  • Sål materiale: syntetisk
  • Dominerende mønster: intet mønster
  • Opvarmning: Ja
  • Højde: høj
  • Model: 5258
  • Samling: BADURA

Tak fordi du tilføjede din kommentar.

|
|
Jeg anbefaler butikken
|
Jeg vil bruge denne butik igen. Jeg anbefaler det på grund af kontakten og måden at håndtere skoklager på. Problemfri kontakt, kompetent og venlig betjening. JEG ANBEFALER STÆRKT.
|
|